KONST / Litografier / Färglitografi 13978178
nr 1397 8178
Margit Hågebrand
(f. 1951), Sverige
Ansikte. Signerad, färglitografi, numrerad 186/190, daterad -91. Oramat löst blad. Bladets mått: 63x46 cm
Margit Hågebrand, svensk bildkonstnär född 1951 i Korpilombolo.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 25 oktober 2021
kl 05:36:22
Margit Hågebrand
Läs mer om Margit Hågebrand